רמת השרון תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית
Home
עמוד הבית
חיפוש בקטלוג
תוצאות חיפוש אחרון
שעות פתיחה
המנוי שלי
חיפושים קודמים
סל מועדפים
שאל את הצוות
כותר: תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית
מספר הכותר: 88745
מקום הוצאה: תל-אביב-יפומוציא לאור: אפוק טיימס ישראלמשנה (עברית): תשס"ז
משנה (לועזית): 2007
סיווג: לא-ספורת 
מספר עמודים: 286גובה - ס"מ: 21
מקור תרגום: מ - מקורמפתח (Index): כן
עמוד אחורי: במשך למעלה מ- 80 שנות קיומה, כל דבר בו נגעה המפלגה הקומוניסטית הסינית ( מק"ס) הושחת בשקרים, במלחמות, רעב, עריצות, טבח וטרור. אמונות וערכים מסורתיים הושמדו באלימות. מושגים מוסריים מקוריים, ומבנים חברתיים התפוררו תחת אלימות. אמפתיה, אהבה והרמוניה בין אנשים עוותו למאבק ושנאה. שלטון המק"ס הוא הדף האפל והמגוחך ביותר בהיסטוריה הסינית.
ב"אפוק טיימס" מאמינים כי על ידי הבנת ההיסטוריה האמיתית של המק"ס, אנו יכולים למנוע טרגדיות כאלה מלקרות שוב. במקביל אנו מקווים שכל אחד מאתנו יתבונן במחשבותיו הפנימיות ביותר ויצליח לבחון האם פחדנות או פשרה גרמו לנו להיות שותפים לפשע בטרגדיות רבות שהיו יכולות להימנע.
"תשעה דיונים" מעוררים שיחה בקרב האנשים הסינים אודות הטבע של המק"ס. אנו מאמינים שהציבור דובר עברית יפיק תועלת מרובה אם יצטרף לדיון זה גם כן.
אנו מקווים כי אלה שעדיין מולכים שולל על ידי המק"ס יראו כעת את טבעה האמיתי בירור, ינקו את הרעל שלה מרוחם, ישחררו את נפשם משליטתה המרושעת, יחלצו עצמם מאזיקי הטרור, ויזנחו לנצח את כל האשליות לגביה. אמצו לחיקם את עידן חדש!
" תשע דיונים" עוררו גל ענק של התנערות ופרישה מהמפלגה הקומוניסטית הסינית ( מק"ס) ומארגונים השייכים לה. מאז שאתר האניטרנט המונה את הפרישות – " טואי- דאנג" (צאו מהמק"ס) – חל לפעול בתחילת דצמבר 2004, ועד היום (ינואר 2007), מספר הסינים אשר התנערו בפומבי מהמק"ס מתקרב ל- 20 מיליון.
במערב, הספר זכה בפרסים יוקרתיים, למשל בארה"ב הוא זכה בפרס הראשון של " ארגון העיתונאים האסיאתי-אמרקני". בנוסף, הופקה על פי הספר סדרה של סרטים דוקומנטריים על ידי תחנת הטלוויזיה הבין לאומית בסינית ואנגלית "שושלת טאנד החדשה" (NTDTV), ותסכיתי רדיו על ידי רדיו " קול התקווה" (SOUND OF HOPE). נערכו מאות סמינרים וכנים ברחבי העולם, בהם התארחו מומחים לסין, פעילי זכויות אדם, חברי פרלמנט ועוד.
סוג
ע"י
תאריך
משקל

לצפייה ברשימת הספריות המלאה של עלי כותרים לחץ כאן
האתר פותח בטכנולוגיית BuildaGate ע"י חברת IP-DOTתפריט ניווט מקלדת
F8 פתיחה/סגירה
LayerAlt
תפריט ניווט מקלדת
F8 פתיחה/סגירה
,במקלדת במספרים מימין
+ יש להקליד את המספר ואחריו
( לחוץ num lock יש לוודא )
10 עמוד הבית
11 חיפוש בקטלוג
13 שעות פתיחה
14 המנוי שלי
15 כרטיס משתמש
16 חיפושים קודמים
17 סל מועדפים
18 שאל את הצוות
19 שליחת טופס צור קשר
97 פתיחת הסבר
98 סגירת חלונית הסבר
99 רענן